PCA1000F-48-G
Mfr.Part #
PCA1000F-48-G
Description
AC/DC CONVERTER 48V 1056W
Current - Output 1 :
22 A
Efficiency :
93%
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Power (Watts) :
1056W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output 1 :
48V